NoToKaplica, 28 grudnia 2019

Wyniki II Ekumenicznego Biegu Charytatywnego NoToKaplica 2019.
Bieg odbył się 20 grudnia 2019 r.

Bieg open 8,2 km - mężczyźni

MiejsceNumerUczestnikWyniki
1100Szafarczyk Marcin00:34:31
2219Gawlas Dominik00:34:41
3160Rakus Kornel00:34:59
4115Szafranek Paweł00:35:06
592Krupa Przemysław00:35:42
611Sikora Mieczysław00:35:54
7185Dybczyński Tomasz00:36:02
850Mola Mateusz00:36:27
9103Czyż Tomasz00:36:41
1026Szczurek Marcin00:36:54
11199Małysz Jarosław00:37:37
1224Mazgaj Dawid00:38:31
13171Buchholtz Tomasz00:38:45
1474Wieczorek Tomasz00:39:55
1594Śliż Adam00:40:04
1646Stańczak Szymon00:40:24
1732Wantulok Paweł00:40:30
18193Maciejczek Marek00:40:35
1951Wojnar Piotr00:40:44
2041Cichy Krzysztof00:41:04
21179Urbaś Roman00:41:48
2212Kamyczek Grzegorz00:42:02
23106Gaś Piotr00:42:06
24214Jaworski Marek00:42:07
2510Święs Wojciech00:42:08
26102Grzybek Antoni00:42:08
2783Krzemień Piotr00:42:28
28201Wawrzeczko Adam00:42:29
2981Czudek Marek00:42:33
3043Serafin Mariusz00:42:39
31110LISTOWSKI ANDRZEJ00:42:47
325Kusy Rafał00:42:51
33168Bijok Marcin00:43:01
34176Szyndler Damian00:43:05
3573Lipiński Tomasz00:43:06
36182Ogierman Grzegorz00:43:13
3713Kamyczek Adam00:43:24
38184Kożdoń Tomasz00:43:30
39169Sikora Lukasz00:43:30
4082Rakowski Stanisław00:43:40
4118Marianek Jarosław00:43:47
42170Cieślar Artur00:43:50
43162Matuszek Marek00:43:51
4422Cichy Bogusław00:44:01
45195Ziemiński Tomasz00:44:02
46218Wisełka Mirosław00:44:20
47174Lehrich Wojciech00:44:23
4871Stajszczyk Jarosław00:44:24
49166Świder Zbigniew00:44:49
50189Zębik Tomasz00:45:08
5159Foks Damian00:45:23
52203Madzia Tomasz00:45:33
53217Popiel Daniel00:45:53
5466Horwat Jan00:45:53
5520Knyps Adam00:45:58
5634Rakus Adam00:46:02
5796Kobiela Tomasz00:46:04
5814Wach Marcin00:46:17
59204Oreł Przemyslaw00:46:32
60183Mohr Mateusz00:46:43
61197Niezgoda Przemysław00:47:12
62173Rygiel Janusz00:47:12
637Czyż Mateusz00:47:27
644Ratka-Matejko Marcin00:47:50
6576Miejłuk Daniel00:48:21
6678Pollok Jan00:48:25
6725Kurasiński Konrad00:48:30
6891Łoboda Marcin00:48:39
6936Dzieguć Piotr00:48:40
70208Bojda Dawid00:48:43
7172Szubarski Krzysztof00:49:21
721Plinta Dariusz00:49:39
7348Wojnar Szymon00:50:22
7415Brózda Tomasz00:50:40
7528Kuś Paweł00:50:42
76202Kruczek Tomasz00:50:43
77215Herczyk Jacek00:50:43
7864Sulkiewicz Grzegorz00:50:45
79210Stec Krystian00:50:48
80220Kieczka Szymon00:51:00
8189Janko Kamil00:51:16
8247Stańczak Maksymilian00:52:10
839Paruch Bogusław00:52:31
84188Targosz Piotr00:54:34
8554STEBEL PIOTR00:55:15
8640kawulok kamil00:58:15
873Pończocha Rafał00:59:37
88198Kobiałka Rafał01:00:01
89114Horak Lesław01:03:17
90211Gołubowski Jerzy01:06:38
91113Szlauer Leszek01:11:36
9286Staszewski Konrad01:15:10

Bieg open 8,2 km - kobiety

MiejsceNumerUczestnikWyniki
1175Stokłosa Anna00:26:51
2111Dybczyńska Jadwiga00:38:48
3187Huber Ewelina00:41:12
475Krakowczyk Marta00:42:38
5163Jasiulek Kornelia00:45:47
690Majewska Ewelina00:46:33
793Krupa Gabriela00:46:49
862Kuźma Michalina00:48:35
931Stokłosa Krzysztof00:48:49
10112Maniszewska Dorota00:49:31
11192Maciejczek Joanna00:50:38
12209Kocyan Lidia00:50:45
1344Bojda Brygida00:51:00
1465Ziemińska Patrycja00:55:59
1585Tomiczek Barbara01:01:02
1642Serafin Agnieszka01:03:16
1721Lerch Bożena01:05:58
18177Lerch Maria01:05:59
1923Lerch Ewa01:05:59
2019Stekla Joanna01:07:14

Bieg rodzinny 2,5 km

MiejsceNumerUczestnikWyniki
1178Urbaś Magalena00:13:16
2158Heller Karina, Mateusz00:14:41
3167Grabiec Samuel, Noemi, Filip00:16:00
4157Howis Daniel, Dominika, Marta00:30:04
5154Kasprzycka-Szubarska Katarzyna, Jagoda00:32:55
6205Ratka-Matejko Sylwia00:43:10
7206Firla Beata, Maja, Nadia00:44:30

Bieg dzieci 2,5 km 9-11 lat - dziewczynki

MiejsceNumerUczestnikWyniki
1181Sikora Alicja00:12:38

Bieg dzieci 2,5 km 9-11 lat - chłopcy

MiejsceNumerUczestnikWyniki
1164Jasiulek Brunon00:13:13
2196Macha Adam00:13:27
3148Marzec Szymon00:16:45

Bieg dzieci 2,5 km 12-14 lat - dziewczynki

MiejsceNumerUczestnikWyniki
1191Maciejczek Zuzanna00:13:19
2151MADZIA ZUZANNA00:13:33
3161Gruszczyk Klaudia00:14:40
4144Cichy Małgorzata00:14:50
5190Górniok Amelia00:14:54

Bieg dzieci 2,5 km 12-14 lat - chłopcy

MiejsceNumerUczestnikWyniki
1147Pisz Mikołaj00:11:45
288Marzec Wiktor00:12:18
3186Dybczyński Kacper00:14:37
4165Świder Konrad00:16:13
5172Glajc Piotr00:40:56
6194Ziemiński Konrad00:48:30

Bieg dzieci 2,5 km 15-17 lat - chłopcy

MiejsceNumerUczestnikWyniki
1146Cieślar Dawid00:14:41
2107Niedoba Paweł00:34:22

Nordic walking 6,2 km

MiejsceNumerUczestnikWyniki
1140Pustówka Arkadiusz00:50:21
2123Stekla Marek00:59:42
3200Wawrzeczko Monika01:00:45
4119MACHERZYŃSKA ANETA01:07:54
5139Morawska Aleksandra01:11:36
6127Jaworska Magdalena01:11:47
7216Kukucz Roman01:11:53
8212Witkowska Anna01:14:30
9213Wieczorek Danuta01:14:32
10138Seweryn Iwona01:19:38
11126Madzia Lucyna01:25:28
12128Duda Karina01:25:34
13118Michalska Beata01:28:39
14124Pilch Beata01:28:39
15132Duda-Michalak Joanna01:28:39
16117JANICKA MAŁGORZATA01:28:39
17207Foder Aicja01:28:40
18116Morcinek-Dybza Małgorzata01:28:41
19129Kędzierska-Muras Ewa01:28:41
20142ŚLIWKA WIOLETTA01:28:41
21120Czudek Inga01:28:42